قوانین و مقررات
 • » » قوانین و مقررات
 • قوانین و مقررات

  • 17 می 2018
  • 92 بازدید

  توافقنامه “چل سرو” با کاربران

  سايت جهت ارائه خدماتي مشخص به کاربران در محيطي پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همديگر جهت پيشرفت کشور ايجاد گرديده و سعي مي نماييم تا حد امکان رضايت کاربران را فراهم نماييم و انتظار داريم کاربران نيز به سايت و به ديگران احترام بگذارند. قوانين زير به معني کم کاري در ارائه خدمات مطلوب نيست. ثبت نام در سايت ما به معني قبول تمام قوانين سايت مي باشد

  قبل از استفاده از امکانات سايت شما بايد اين توافقنامه را مطالعه، قبول و رعايت فرماييد و درصورت عدم رعايت قوانين کليه مسئوليت هاي تخلف مربوط به کاربر مي باشد و سايت هيچ تعهد و مسئوليتي در اين قبال متعهد نمي گردد

  رعايت و تبعيت از تمامي قوانين شريعت اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران

  کاربر متعهد مي‌شود در استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده، قوانين و مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران را رعايت نمايد.بديهي است کليه مسئوليت‌هاي ناشي از استفاده‌هاي غيرمجاز برعهده کاربر خواهد بود و چنانچه کاربر اقدام به ارائه محصولات و محتوا غير قانوني کند در صورت درخواست مراجع ذيصلاح اطلاعات شخص براي رسيدگي در اختيار مسئولين قرار داده خواهد شد.

  اعضا در استفاده از کليه امکانات سايت و قرار دادن مطالب و محصولات موظف به رعايت و تبعيت از تمامي قوانين شريعت اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند. کاربراني که به هر شکلي (مانند صرف بيهوده منابع سايت ،هک، حذف آگهي و…) منافع مالي يا امنيت سايت را دچار خطر کنند مسدود خواهند شد در جهت حفط منابع سايت و همچنين جلوگيري از سوء استفاده وبلاگ ها و فروشگاه هاي آزمايشي غير فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد.

   

  اطلاعات کاربري

  کاربر موظف است از نام و نام خانوادگي و مشخصات حقيقي در هنگام ثبت نام استفاده نمايد و در هنگام ثبت نام از حروف لاتين براي نام و نام خانوادگي استفاده نکند.

  کاربر موظف است در قسمت تماس با ما ، تلفن ( يا شماره موبايل ) و آدرس ايميل خود را جهت ارائه پشتيباني به مشتريان قرار دهد. براي کاربران خانم قرار دادن شماره تماس اختياري مي باشد. سايت تحت هيچ شرايطي مسئوليت خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات، محصولات، مطالب و… قرار گرفته در فروشگاه ها و سايت ها را نمي پذيرد.

   

  خرید فایل

   لینک دانلود فایل خریداری شده از چل سرو، از طریق ایمیل، به ایمیل خریدار نیز ارسال می‌شود. در صورتی که آدرس ایمیل اشتباه وارد شده باشد، سایت چل سرو مسئولیتی در قبال آن ندارد. پس لازم است کاربران در ورود اطلاعات ایمیل خود دقت نمایند.

  تبصره 1 :  در بسیاری موارد سعی شده است ، به منظور جلوگیری از ورود ایمیل های اشتباه توسط کاربران، بررسی های مناسبی صورت گیرد تا اشتباهات خریداران کمتر شود.

  تبصره 2. در صورتی که برای خرید فایل ها، عضویت در سایت لازم باشد، در هنگام ثبت نام، ایمیل فعال سازی برای کاربران ارسال می‌شود که تایید کننده صحت ایمیل کاربر می باشد و کاربر تا لینک فعال سازی را از ایمیل خود دریافت ننمایند، نمی تواند وارد سایت شده و خرید نماید.

  پرداخت صورتحساب ها به صورت آنلاین بوده و با تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، می توان خرید نمود.

  پرداخت ها از طریق درگاه های امن پاسارگاد و زرین پال انجام خواهد شد. این امکان به خریدار داده شده است تا در صورت اعتراض، در این درگاه‌ها اعتراض خود را ثبت نماید.

  در صورتی که فایل خریداری شده، طی مدت 24 ساعت (یک روز) به ایمیل خریدار ارسال نشود، خریدار می تواند از طریق صفحه تماس با ما پیگیری نماید.

  در خرید محصول خود کاملا دقت فرمایید،مسئولیت خرید فایل های به عهده خریدار می باشد،امکان عودت وجه دریافتی پس از خرید وجود ندارد!

  اقدامات چل سرو

  سايت ما يک سايت خصوصي مي باشد و ممکن است براي تامين نياز هاي مالي خود اقدام به قرار دادن هر نوع آگهي در سايت ها، فروشگاه ها، پنل کاربري ها و … کاربران نمايد.

  کليه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات شخصي ، اطلاعات مشتريان، فايل هاي و … پيش سايت محفوظ بوده و سايت خود را موظف به امانت داري مي داند.

  اين قوانين ممکن است بعد از مدتي با توجه به سياست هاي سايت و بدون اطلاع قبلي عوض گردد پس لطفا هر چند وقت يکبار قوانين را مطالعه نماييد. تا حد امکان سعي مي شود قوانين تغيير پيدا نکند و درصورت تغيير اطلاع داده شود.

   

   

  دیدگاهها بسته است.

  برو بالا